Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Number
el: Αριθμός

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Select list
el: Λίστα επιλογής
