Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Date
fa: تاریخ

en: Number
fa: عدد

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Answer
fa: پاسخ

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Quiz Question
fa: سوال آزمون

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد
