Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Number
hy: Թիվ

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Email
hy: Էլ. փոստ
