Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Date
id: Tanggal

en: Number
id: Angka

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Answer
id: Jawab

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: Radios
id: Radio
