Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: Number
jv: Angka

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Select list
jv: Daftar pilih
