Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Image
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
