Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
