Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Email
ku: ئیمێل
