Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Date
lt: Data

en: Number
lt: Skaičius

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Teksto sritis
