Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Date
lv: Datums

en: Number
lv: Skaitlis

en: Image
lv: Attēls

en: Save
lv: Saglabāt

en: Email
lv: E-pasts

en: Answer
lv: Atbilde

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Radios
lv: Radiopogas
