Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Date
nl: Datum

en: Number
nl: Getal

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Email
nl: E-mail

en: Answer
nl: Antwoord

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Field Name
nl: Veldnaam

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Quiz Question
nl: Quizvraag

en: New textfield
nl: Nieuw tekstveld

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: New fieldset
nl: Nieuwe fieldset

en: New number
nl: Nieuw getal

en: New select list
nl: Nieuwe selectielijst

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: New checkboxes
nl: Nieuw keuzevakje

en: New radios
nl: Nieuwe keuzerondjes

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: New textarea
nl: Nieuw tekstvlak

en: New image
nl: Nieuwe afbeelding

en: Changes to the form have been saved.
nl: Veranderingen aan het formulier zijn opgeslagen.

en: Changes to the form have been discarded.
nl: Veranderingen aan het formulier zijn verworpen.
