Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Answer
nn: Svar

en: Select list
nn: Listevalg
