Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
