Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Date
ro: Data

en: Number
ro: Număr

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Email
ro: email

en: Answer
ro: Răspuns

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Select list
ro: Listă selecție

en: Radios
ro: Butoane radio
