Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
