Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Date
ta: தேதி

en: Number
ta: எண்

en: Image
ta: படம்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்
