Multiple Field Question (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Image
te: బొమ్మ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి
