Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Date
tr: Tarih

en: Number
tr: Sayı

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Email
tr: E-posta

en: Answer
tr: Cevap

en: Textfield
tr: Metin alanı

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Quiz Question
tr: Test Sorusu

en: New textfield
tr: Yeni yazı alanı (textfield)

en: Fieldset
tr: Alan kümesi (fieldset)

en: New select list
tr: Yeni seçim listesi

en: New textarea
tr: Yeni yazı alanı (textarea)

en: Changes to the form have been saved.
tr: Formda yapılan değişiklikler kaydedildi.

en: Changes to the form have been discarded.
tr: Formda yapılan değişiklikler iptal edildi.
