Multiple Field Question (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Date
ur: تاریخ

en: Number
ur: نمبر

en: Image
ur: تصویر

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
