Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Parent item
ca: Element pare

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Provide a menu link
ca: Proporciona un enllaç de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ca: Els enllaços de menú amb un pes inferior es mostren abans que els enllaços amb un pes superior.

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.
