Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Menu link title
hr: Naziv izborničke poveznice

en: There was an error saving the menu link.
hr: Došlo je do pogreške prilikom spremanja izborničke poveznice.

en: Provide a menu link
hr: Omogući kao izborničku poveznicu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hr: Izborničke poveznice s manjom težinom će biti prikazane prije poveznica s većom težinom.

en: Shown when hovering over the menu link.
hr: Prikazano kada je pokazivač miša iznad izborničke poveznice.
