Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: There was an error saving the menu link.
hu: Hiba történt a menüpont mentése közben.

en: Provide a menu link
hu: Menüpontot hoz létre

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
hu: A kisebb súlyú menüpontok a nehezebb hivatkozások előtt jelennek meg.

en: Shown when hovering over the menu link.
hu: Akkor jelenik meg, ha az egér a menühivatkozás fölé kerül.
