Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.
