Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: There was an error saving the menu link.
lv: Kļūda saglabājot izvēlnes saiti.

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lv: Izvēlnes elementi ar mazāku svaru tiks rādīti pirms elementiem ar lielāku svaru.

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
