Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Parent item
ps: پلرين توک
