Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju
