Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен
