Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
