Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin
