Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།
