Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Parent item
eo: Patra ero

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo

en: There was an error saving the menu link.
eo: Eraro konservante la menuligilon.
