Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Parent
is: Foreldri

en: Parent item
is: Foreldri

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils

en: There was an error saving the menu link.
is: Villa kom fram við vistun valmyndarhlutans.
