Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: Parent item
ja: 上位の項目

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: Menu link title
ja: メニューリンクのタイトル

en: There was an error saving the menu link.
ja: メニューリンクの保存中にエラーが発生しました。

en: Provide a menu link
ja: メニューリンクを生成

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ja: 小さなウエイト番号を持つメニューは大きなウエイト番号を持つメニューよりも前に表示されます。

en: Add new menu link
ja: メニューリンクを追加

en: Shown when hovering over the menu link.
ja: メニューリンクの上をマウスがホバーしたときに表示されます。
