Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
jv: Pranala menu sing boboté luwih cilik ditampilaké sakdurungé pranala sing boboté luwih gedhé.

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
