Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: There was an error saving the menu link.
kk: Мәзір сілтемесін сақтау кезіндегі қате.
