Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: There was an error saving the menu link.
nl: Er is een fout opgetreden tijden het opslaan van de menulink.

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
nl: Menulinks met een lager gewicht worden weergegeven voor links met een groter gewicht.

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.
