Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
