Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
