Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sk: Odkazy menu s nižšími váhami sú zobrazené pred odkazmi s vyššími váhami.

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
