Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Parent item
th: เมนูหลักของเมนูย่อยนี้

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Menu link title
th: รายการ

en: There was an error saving the menu link.
th: เกิดข้อผิดพลาดขณะบันทึกลิงก์ของเมนู

en: Provide a menu link
th: เปิดช่องให้ลิงค์เมนู

en: Shown when hovering over the menu link.
th: แสดงเมนูเมื่อเลื่อนไปเหนือลิงค์
