Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Parent item
vi: Phần tử cha

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Menu link title
vi: Tiêu đề mục liên kết

en: There was an error saving the menu link.
vi: Có lỗi xảy ra khi đang lưu liên kết menu.

en: Provide a menu link
vi: Cung cấp một liên kết trên trình đơn

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
vi: Các liên kết có thứ tự lớn sẽ nằm bên dưới các liên kết có thứ tự nhỏ hơn.

en: Shown when hovering over the menu link.
vi: Được hiển thị khi di chuột lên trên liên kết.
