Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Pai

en: Parent item
pt: Item pai

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Menu link title
pt: Título da ligação do menu

en: Provide a menu link
pt: Fornecer uma ligação do menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pt: Exibido ao passar sobre a ligação do menu.
