Multiple Node Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Menu link title
ro: Titlul legăturii de meniu

en: There was an error saving the menu link.
ro: A survenit o eroare la salvarea legăturii meniu.

en: Provide a menu link
ro: Furnizează legătura în meniu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ro: Legăturile din meniu cu greutate mai mică sunt afișate înaintea legăturilor cu greutate mai mare.

en: Shown when hovering over the menu link.
ro: Afișat la trecerea peste legătura din meniu
