Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Parent item
af: Voorganger-item.
