Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Parent item
ar: رابط أم

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: There was an error saving the menu link.
ar: خطأ أثناء حفظ رابط القائمة.

en: Provide a menu link
ar: يوفر رابط قائمة

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ar: تعرض الروابط ذات الوزن الخفيف قبل الروابط ذات الوزن الثقيل.

en: Shown when hovering over the menu link.
ar: يظهر عند المرور فوق رابط القائمة.
