Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
be: Меньш значныя спасылкі меню адлюстроўваюцца перад больш значнымі спасылкамі.

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
