Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: There was an error saving the menu link.
cs: Při ukládání odkazu menu došlo k chybě.

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
cs: Odkazy v menu s menší váhou jsou zobrazeny dříve než odkazy s větší váhou.

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.
