Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Parent item
eu: Elementu gurasoa

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.

en: Provide a menu link
eu: Menuan esteka ahal bidetzen du

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
