Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Parent item
ne: मूल वस्तु
