Multiple Node Menu (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Parent item
oc: Element parent

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Menu link title
oc: Títol del ligam dins lo menú

en: There was an error saving the menu link.
oc: I a agut una error en enregistrant lo ligam de menú.

en: Provide a menu link
oc: Provesís un ligam de menú

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
oc: Los ligams de menú amb un pes inferior s'afichan abans que los ligams amb un pes superior.

en: Shown when hovering over the menu link.
oc: S'aficha quand es passa per damunt del ligam de menú.
